MULTI BISKO JUKO 100g

Kód: 566
11 Kč
Momentálně nedostupné

Multi Bisko je doplňek stravy, který přispívá ke zdraví zubů a dásní vašeho psa. Křupavé a velmi chutné trojbarevné sušenky, které pomáhají omezit tvorbu zubního plaku. Aby byl váš pes zdravý a v dobré kondici jsou sušenky Multi Bisko obohaceny o vitamíny a minerální látky. Zelenina a cereálie obsažené v sušenkách jsou navíc přírodním zdrojem vlákniny, která napomáhá snadnému trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smarty snack sušenky - MULTI BISKO - KŘUPAVÉ SUŠENKY SE ZELENINOU
Multi Bisko je doplňek stravy, který přispívá ke zdraví zubů a dásní vašeho psa. Multi Bisko jsou křupavé a velmi chutné trojbarevné sušenky, které pomáhají omezit tvorbu zubního plaku. Aby byl váš pes zdravý a v dobré kondici jsou sušenky Multi Bisko obohaceny o vitamíny a minerální látky. Zelenina a cereálie obsažené v sušenkách jsou navíc přírodním zdrojem vlákniny, která napomáhá snadnému trávení.

DOPLŇEK STRAVY

Složení: Cereálie, cukr, maso a masné deriváty, oleje a tuky, zelenina (min. 4,1 %), vejce a vaječné produkty, kvasnice, přírodní aroma. Barviva v souladu se směrnicemi EU. 

Obsah vitamínů a mineálů v 1 kg výrobku: Vitamín A 4500 U.I. - Vitamín D3 450 U.I. - Vitamín E 45 mg (alfa-tocoferol min. 91%) - síran meďnatý pentahydrát 1 mg

Nutriční hodnoty: Vlhkost 10,00%, proteiny 14,00%, tuky 4,00%, vláknina 2,00%, popel 3,50%.

KRMNÝ NÁVOD:Doporučujeme podávat sušenky dle doporučené denní dávky. Pes musí mít neustále přístup k čerstvé pitné vodě. Doporučujeme uchovat sušenky na suchém a chladném místě a spotřebovat před uplynutím data spotřeby. 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA : 
malá plemena do 10 kg / 5 - 10 sušenek
střední plemena 10-20 kg / 10 - 15 sušenek
velká plemena přes 20 kg / 15 - 20 sušenek
Balení: 100g
ILUSTRATIVNÍ FOTO

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Juko je výrobce a distributor krmiv pro zvířata.