Geloren DOG L/XL 400 g (60ks)

Kód: 858
570 Kč
Skladem (2 ks)

Unikátní doplněk stravy české výroby ve formě žvýkacích tablet s játrovou příchutí pro psy. Díky své formě jsou všechny aktivní látky vázány v želatinové tabletě a jejich dávkování je velmi jednoduché a přesné a tablety neobsahují žádný cukr. 20210312_171124

Legislativní kategorie: Veterinární přípravek

AKTIVNÍ LÁTKY - obsah v 1 kostce (průměrná hmot. 7g): 

27 mg kyseliny hyaluronové

216 mg chondroitin sulfátu

337 mg hydrolyzovaného kolagenu

2110 mg želatiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Geloren dog je v unikátní doplněk stravy, který během své "kariéry" na trhu perfektně dokázal svoji jedinečnost a funkčnost v praxi. Náš osobní názor je, že není konkurenceschopnější produkt.
Díky speciální želatinové tabletě je dávkování velmi jednoduché a přesné. V denní dávce pes dostane přesně kontrolovatelné množství s maximální vstřebatelností aktivních látek. Geloren dog se může podávat formou pamlsku nebo odměny za výkon zvířete. Je ideální i jako cvičební pomůcka při tréningu psa. Bez přidaného cukru.
Snímek obrazovky 2021-02-19 144210
 
 

Geloren dog byl vyvinut a určen pro: 
• Psy s predispozicí ke kloubním problémům, jako prevence je Geloren vynikající
• Sportující, služební a nadměrně namáhané psy 
• Velká a rychle rostoucí plemena 
• Psy po operaci a při rekonvalescenci 
• Staré a obézní psy

Běžné dávkování  žvýkacích tablet Geloren dog 

DÁVKOVÁNÍ 

Geloren dog L-XL podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat. 

V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku. 

UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na zadní straně sáčku (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte při teplotě od 2°C do 25°C, v suchu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Pouze pro zvířata

davkovani_LXL

Pro rychlejší nástup účinku nebo při silnějších artritických potížích jde dávkovat zvýšená dávka, podávejte první týden dvojnásobné množství běžné dávky.Návrh bez názvu (10) 

Složení:
KYSELINA HYALURONOVÁ slouží v kloubní tekutině jako lubrikant, tlumič nárazů a potlačuje degradaci kloubní chrupavky. Také tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je přirozenou součástí všech pojivových tkání v těle. a díky tomuto poznatku a použití v tabletách Gelorenu je právě tato kyselina ta vynikající složka, která dokáže  doslova zázraky.

CHONDROITIN SULFÁT dodává chrupavce pružnost a obnovuje rovnováhu složení kloubní tekutiny. Je důležitým stavebním kamenem kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání – kostí, šlach, vazů. 

GLUKOSAMIN zajištuje spojení mezi kostí a chrupavkou. Glukosamin ovlivňuje metabolizmus kloubů, napomáhá regeneraci kloubní chrupavky, zmírňuje zánět a bolestivost kloubů. 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN je vysoce vstřebatelná forma kolagenu, což je hlavní stavební kámen chrupavek, šlach a vazů. Urychluje regeneraci pojivových tkání, pozitivně ovlivňuje kvalitu srsti, kůže a drápů. 

ŽELATINA hraje velmi podstatnou roli při tvorbě a regeneraci vazivových tkání, výživě kloubů a chrupavek. Také je důležitým zdrojem aminokyselin glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu.

SLOŽENÍ 

Želatina (vepřová) 30,14 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 4,82 %, chondroitin sulfát 3,43 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,43 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej). 

DOPLŇKOVÉ LÁTKY 

Konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová), zchutňující látka (játrová příchuť) 

Snímek obrazovky 2021-02-19 144251

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: