Geloren dog 450g (90ks)-kloubní výživa

Kód: 703
541 Kč
Momentálně nedostupné

Unikátní doplněk stravy české výroby ve formě žvýkacích tablet s příchutí uzené šunky pro psy. Díky své formě jsou všechny aktivní látky vázány v želatinové tabletě a jejich dávkování je velmi jednoduché a přesné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Geloren dog je v unikátní doplněk stravy, který během své "kariéry" na trhu perfektně dokázal svoji jedinečnost a funkčnost v praxi. Náš osobní názor je, že není konkurenceschopnější produkt.
Díky speciální želatinové tabletě je dávkování velmi jednoduché a přesné. V denní dávce pes dostane přesně kontrolovatelné množství s maximální vstřebatelností aktivních látek. Geloren dog se může podávat formou pamlsku nebo odměny za výkon zvířete. Je ideální i jako cvičební pomůcka při tréningu psa. Bez přidaného cukru.
 

Geloren dog byl vyvinut a určen pro: 
• Psy s predispozicí ke kloubním problémům, jako prevence je Geloren vynikající
• Sportující, služební a nadměrně namáhané psy 
• Velká a rychle rostoucí plemena 
• Psy po operaci a při rekonvalescenci 
• Staré a obézní psy

Běžné dávkování  žvýkacích tablet Geloren dog 
Pes do 20kg - 2 kostičky denně
Pes 20-30kg  - 3 kostičky denně
Pes 30-40kg - 4 kostičky denně
Pes nad 40kg - 5 kostiček denně


Pro rychlejší nástup účinku nebo při silnějších artritických potížích jde dávkovat zvýšená dávka, podávejte první týden dvojnásobné množství běžné dávky. 

Složení:
KYSELINA HYALURONOVÁ slouží v kloubní tekutině jako lubrikant, tlumič nárazů a potlačuje degradaci kloubní chrupavky. Také tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je přirozenou součástí všech pojivových tkání v těle. a díky tomuto poznatku a použití v tabletách Gelorenu je právě tato kyselina ta vynikající složka, která dokáže  doslova zázraky.

CHONDROITIN SULFÁT dodává chrupavce pružnost a obnovuje rovnováhu složení kloubní tekutiny. Je důležitým stavebním kamenem kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání – kostí, šlach, vazů. 

GLUKOSAMIN zajištuje spojení mezi kostí a chrupavkou. Glukosamin ovlivňuje metabolizmus kloubů, napomáhá regeneraci kloubní chrupavky, zmírňuje zánět a bolestivost kloubů. 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN je vysoce vstřebatelná forma kolagenu, což je hlavní stavební kámen chrupavek, šlach a vazů. Urychluje regeneraci pojivových tkání, pozitivně ovlivňuje kvalitu srsti, kůže a drápů. 

ŽELATINA hraje velmi podstatnou roli při tvorbě a regeneraci vazivových tkání, výživě kloubů a chrupavek. Také je důležitým zdrojem aminokyselin glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: